گروه سایپا با بیش از 80 شرکت زیر مجموعه و نزدیک به 40000 نیروی انسانی به عنوان یکی از بزرگترین گروه های صنعتی به شمار می رود. در حال حاضر این شرکت با بیش از 1000 تامین کننده در سطح کشور همکاری می نماید و با ظرفیت تولید سالانه 950 هزار خودرو در حال فعالیت می باشد.
نام شرکت نام نام خانوادگی تلفن پست الکترونیک
بنیان توسعه صنعت خودرو حسین تهمتن 53 - 66282650 H.tahamtan@bonroco.com
گروه سرمایه گذاری سایپا كامران كريمی 9 - 22250198 email@saipainvsaham.ir
امداد خودرو سایپا محمد گودرزی
بازرگانی سایپا یدک سيدفخرالدين حيدري منش 8 - 61611207
پارس خودرو مصطفی مدبر 14 - 44504713
توسعه صنایع خودرو (ایدکو) سید کاظم حیان 3 - 66284200 skhayyan@gmail.com
تولید خودرو سایپا سیتروئن ناصر آقامحمدی 74 - 4200071(0361)
تولید رینگ سایپا حسن صالحوند 6 - 88038105 H.salehvand@kswco.com
تولیدی صنعتی ایران کاوه سایپا محمدرضا اکبری 2 - 22108270(0269) Akbari@irankavehsaipa.com
خدمات مسافرت هوایی جهانگردی و زیارتی ایران آناهیتا افروغ 88800335
رادیاتور ایران غلامحسن جواهرپور 13 - 44922710 Info@irradiator.com
زامیاد بهروز غفاری 2 - 44923351 @zamyad.co.ir
سازه گستر سایپا عليرضا وظيفه 7 - 44525855
سايپا لجستيك ( حمل و نقل چند وجهي سايپا ) صمدالله شكري 55250931-7
سایپا پرس سید اکبر هاشمی 55202007 Hashemi@saipapress.com
سایپا دیزل محمدحسن محمدزاده 21- 44196519
سایپا شیشه عبداله ترابی 22280612(0282) Torabi@saipaglass.com
سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا علی‌اكبر چهارمحالی
سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار ناصر گیوکی 4 - 22923793 nivanebtekar_co@yahoo.com
صنایع رنگ و رزین طیف سایپا فریبرز ظروفی 44195050 - 44195444 Zoroufi@teiphsaipa.com
طراحی مهندسی و ساخت ترئینات داخلی خودرو (سایپا آذین) جلال نيكنام 6 - 44922205 Nakhaei@saipa-azin.com
فنر سازی زر بيت‌الله رضايي 44922293 - 44922309
قالبهای بزرگ صنعتی سایپا مجيد رمضاني 12 - 44923111
لیزینگ رایان سایپا محمد زارع‌پور اشكذری 2 - 22900981 - 22900999 @rayansaipa.com
مالیبل سایپا داود حسين‌زاده فضل 44196434 - 44198160 info@saipamalleable.com
مجموعه های پرسی توسعه صنایع خودرو (ایدکوپرس) ابوالفضل ژاله نیاکان 44760381 - 44760379(0263) Niakan@aidcopress.com
مرکز تحقیقات ونوآوری صنایع خودرو سایپا مهدی رادمنش 44198102 - 44196802 Info@airic-ir.com
مگاموتور سایپا عباس شهرياری افشار 44922900 - 44923127 @megamotor.ir
مهندسی توسعه سایپا ناصر ترابی 2 - 46899431 Torabi-N@seesaipa.com
مهندسین مشاور وسایط نقلیه (خودرو) ایران سعيد خرمي‌نژاد 1 - 88920970 info@Aice.co.ir
کارخانجات پلاسکوکار سایپا محمدرضا آرام 8 - 66616137 - 22848690(0282)
کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا محمدابراهيم تقوي 44196708 Taghavi@indamin.com
کارگزاری رسمی بیمه سایپا عبدالله سلطاني ثاني 2 - 88329641 Info@sib-co.ir