گروه سایپا با بیش از 80 شرکت زیر مجموعه و نزدیک به 40000 نیروی انسانی به عنوان یکی از بزرگترین گروه های صنعتی به شمار می رود. در حال حاضر این شرکت با بیش از 1000 تامین کننده در سطح کشور همکاری می نماید و با ظرفیت تولید سالانه 950 هزار خودرو در حال فعالیت می باشد.
نام شرکت نام نام خانوادگی تلفن پست الکترونیک
بنیان توسعه صنعت خودرو حسین تهمتن 53 - 66282650 H.tahamtan@bonroco.com
گروه سرمایه گذاری سایپا حمید ابدالی 9 - 22250198 saipainv1344@gmail.com
امداد خودرو سایپا نظام الدین وفا 7 - 44180446 info@emdadsaipa.com
بازرگانی سایپا یدک بهزاد پناهی 8 - 61611207 Panahi@saipayadak.org
پارس خودرو ناصر آقا محمدی 14 - 44504713 Naghamohammadi@parskhodro.ir
توسعه صنایع خودرو (ایدکو) سید کاظم حیان 3 - 66284200 skhayyan@gmail.com
تولید خودرو سایپا سیتروئن فریبرز شهباز 74 - 4200071(0361) FA.Shahbaz@hotmail.com
تولید رینگ سایپا حسن صالحوند 6 - 88038105 H.salehvand@kswco.com
تولیدی صنعتی ایران کاوه سایپا محمدرضا اکبری 2 - 22108270(0269) Akbari@irankavehsaipa.com
حمل و نقل چند وجهی (سایپا لجستیک) داوود حسین زاده فضل 44181556 - 44181246 D.hosseinzade@saipalogistics.ir
خدمات مسافرت هوایی جهانگردی و زیارتی ایران آناهیتا افروغ 88800335
رادیاتور ایران غلامحسن جواهرپور 13 - 44922710 Info@irradiator.com
زامیاد بهروز غفاری 2 - 44923351 @zamyad.co.ir
سازه گستر سایپا معصوم نجفیان 7 - 44525855 Najafian@sazehgostar.com
سایپا پرس سید اکبر هاشمی 55202007 Hashemi@saipapress.com
سایپا دیزل حسین خضری 21- 44196519 H.khezri@saipadiesel.ir
سایپا شیشه عبداله ترابی 22280612(0282) Torabi@saipaglass.com
سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار ناصر گیوکی 4 - 22923793 nivanebtekar_co@yahoo.com
شرکت فرهنگی ورزشی سایپا مصطفي مدبر 2 - 44528000 Modabber@saipasport.com
صنایع رنگ و رزین طیف سایپا فریبرز ظروفی 44195050 - 44195444 Zoroufi@teiphsaipa.com
طراحی مهندسی و ساخت ترئینات داخلی خودرو (سایپا آذین) امیر رضا نخعی 6 - 44922205 Nakhaei@saipa-azin.com
فنر سازی زر مهدی صدری 44922293 - 44922309 Msadri@zarspring.com
قالبهای بزرگ صنعتی سایپا حسین مسّاح 12 - 44923111 H_massah@ihdms.com
لیزینگ رایان سایپا محمد زارع‌پور اشكذری 2 - 22900981 - 22900999 @rayansaipa.com
مالیبل سایپا حمیدرضا دهقانی 44196434 - 44198160 info@saipamalleable.com
مجموعه های پرسی توسعه صنایع خودرو (ایدکوپرس) ابوالفضل ژاله نیاکان 44760381 - 44760379(0263) Niakan@aidcopress.com
مرکز تحقیقات ونوآوری صنایع خودرو سایپا مهدی رادمنش 44198102 - 44196802 Info@airic-ir.com
مگاموتور سایپا عباس شهرياری افشار 44922900 - 44923127 @megamotor.ir
مهندسی توسعه سایپا ناصر ترابی 2 - 46899431 Torabi-N@seesaipa.com
مهندسین مشاور وسایط نقلیه (خودرو) ایران سعيد خرمي‌نژاد 1 - 88920970 info@Aice.co.ir
کارخانجات پلاسکوکار سایپا علی شفیعی 8 - 66616137 - 22848690(0282) Shafiei@plascokarsaipa.com
کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا محمدابراهيم تقوي 44196708 Taghavi@indamin.com
کارگزاری رسمی بیمه سایپا بهروز سیدصالحی 2 - 88329641 Info@sib-co.ir